Wiadomości z Rosji

Znajdujesz się na blogu, który zawiera przetłumaczone przez jego autorkę, w sposób mniej lub bardziej dosłowny, artykuły zaczerpnięte z rosyjskich portali internetowych, pogrupowane w kilka kategorii, razem tworzące ciekawą, kolorową mozaikę, pozwalającą na spojrzenie na Rosję z wielu perspektyw i zafascynowanie się jej różnorodnością. Pod każdym tłumaczeniem zamieszczone jest nazwisko autora tekstu, źródło oraz data publikacji, o ile jest wiadoma. Serdecznie zapraszam do lektury bloga, w którym każdy odwiedzający z pewnością znajdzie coś interesującego.środa, 27 października 2010

Wałujew modelem

Wałujew zamienił ring na wybieg dla modeli.

Fot. http://www.izvestia.ru/sport/article3147682/

Znakomity bokser Nikołaj Wałujew wziął udział w pokazie słynnego rosyjskiego projektanta Ilii Szijana (ros. Илья Шиян). W ramach moskiewskiego „Tygodnia mody” w Gościnnym Dworze wystąpiło ponad 50 dizajnerów. Wałujew już po raz drugi zgodził się zostać modelem Szijana. Kilka lat temu wyszedł na wybieg w skórzanych spodniach i kurtce.
Przypomnijmy, były mistrz świata w boksie w wadze superciężkiej w rankingu WBA niedawno przeszedł w Niemczech operację lewego ramienia. Zgodnie ze słowami lekarzy, powiodła się. 37-letni Wałujew nie wychodził na ring od listopada 2009 roku, po przegranej w walce o tytuł z Davidem Haye’m. Po rekonwalescencji bokser planuje wrócić do sportu.

Autor: Brak danych.
Źródło: http://www.izvestia.ru/sport/article3147682/ (wgląd: 27.10.2010).
Data publikacji: 26.10.2010.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz